KW i Weitec - zmiany!

&

UWAGA! WAŻNE INFO na temat KW i WEITEC prosto od producenta:

"Jako część restrukturyzacji firmy KW i w odpowiedzi na potrzebę łatwiejszego odróżnienia marek KW i "Weitec made by KW” zapadła decyzja o wzmocnieniu marki "Weitec made by KW” poprzez kilka istotnych zmian.

W przyszłości, KW automotive GmbH oferować będzie wyłącznie zawieszenia gwintowane wykonane ze stali nierdzewnej lub aluminium.

Cały program sprężyn obniżające KW oraz zawieszeń (kitów) o stałym obniżeniu KW będzie od teraz sprzedawany pod brandem “WEITEC made by KW” jako:

WEITEC springs
WEITEC sport suspensions.

Seria zawieszeń gwintowanych wykonanych ze stali ocynkowanej KW basic line od roku 2013 oferowana będzie jako:

WEITEC coilovers GT (dotąd KW V1 "basic")
WEITEC coilovers TX (dotąd KW V2 "basic").

WEITEC Spring Distance Kits pozostają niezmiennie w ofercie."

 
OBNIŻKA CEN GWINTÓW MTS-technik

OBNIŻKA CEN GWINTÓW MTS-technik
Euro ciągle wysokie a my mamy dobrą wiadomość na nowy rok :). Ceny popularnych gwintów MTS-technik spadły! Od teraz cena zawieszenia do Hondy Civic, BMW E36, VW Golfa 4 , Bory, Audi A3 8L, Seata Leona i Toledo, Skody Octavii 1 oraz VW Corrado , Golfa i Jetty 2, Golfa 3 i Vento oraz Seata Toledo 1 - wynosi 899zł !


 
Kooperacja Eibach i Bilstein stała się faktem!

Kooperacja Eibach i Bilstein stała się faktem!
System zawieszenia Bilstein B12 i Eibach obecnie istnieją jako kooperacja dwóch gigantów od zawieszeń sportowych - Bilsteina i Eibacha. Obaj producenci połączyli swoje siły w tym, w czym są najlepsi. Eibach dał od siebie sprężyny z serii Pro-Kit i Sportline, a Bilstein amortyzatory B8. Skutkuje to  obniżeniem pojazdu do 30mm (B12 Pro-Kit) lub do 50mm (B12 Sportline) i zwiększa bezpieczeństwo, usprawnia dynamikę, wytrzymałość i komfort jazdy. Zestaw tuningowy B12 gwarantuje pewność prowadzenia samochodu, potężne rezerwy bezpieczeństwa i niewiarygodną dynamikę. Trwałość oraz wysoka jakość to dalsze właściwości zestawu tuningowego B12.


 
Konfrontacja MTS-technik vs TA-technix

MTS vs TA
Od kilku lat na naszym rynku istnieją obok siebie te dwie marki zawieszeń. Jednak do tej pory otrzymujemy czasem pytania czy MTS-technik i TA-technix to ten sam produkt... Ci, którzy mieli możliwość posiadania i używania obu marek wiedzą, żę są to inne produkty, jednak razi nas niewiedza innych, szczególne tych, którzy nigdy z żadnym z tych dwóch nie mieli lub mieli styczność tylko z jedną z tych firm i później wypisują w internecie bzdury wyssane z palca. Zapraszamy do lektury...


Więcej…
 
info OGÓLNE

NIE WIESZ JAKIE ZAWIESZENIE WYBRAĆ ...
... SZUKASZ PRODUKTU W NAJLEPSZEJ CENIE?
TA STRONA JEST DLA CIEBIE!!!


Po sporej ilości pytań, jakie otrzymywaliśmy od klientów sklepu mapet-TUNING, postanowiliśmy stworzyć niewielki słowniczek zawieszeń sportowych. Pozwoli on Państwu może choć w części zorientować się co w trawie piszczy i pomoże w wyborze zawieszenia. Dla tych, którzy są tutaj po raz pierwszy warto wspomnieć, iż z motoryzacją i tuningiem jestem związany od kilkunastu lat. Zaczynałem w czasach gdy tuning w Polsce "raczkował". Od tego czasu mnogość firm i dostępność zawieszeń uległy sporym zmianom. Kiedyś cieszyliśmy się z znalezionej cudem "używki", dziś mamy wybór w bardzo szerokim zakresie. Tym samym zapraszamy do lektury, a potem do przejrzenia asortymentu i zakupów w naszym sklepie, który ma najszerszą ofertę zawieszeń sportowy w PL...

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 3

BEST DESIGN
Janecki Łukasz


ul. Przemysłowa 1
98-330 Pajęczno
czynne: Pn-Pt: 9:30-16:30
e-mail: mapet-TUNING@wp.pl
tel. 0 501 699 227