MTS-technik

MTS-Technik

 

link do sklepu: http://mapet-tuning.com/sklep/2847-mts-technik

Sprężyny obniżające

Produkt jest efektem wieloletniego doświadczenia w branży zawieszeń sportowych. Do produkcji sprężyn używana jest najwyższej jakości stal krzemowa, zwijanie drutu odbywa się na zimno co wpływa na żywotność, przyjemność z jazdy i sportowy wygląd auta. Dla maksymalnego zadowolenia, odpowiedniej współpracy obu podzespołów oraz gwarancji bezpieczeństwa polecamy zakup amortyzatorów firmy MTS-Technik.
Na sprężyny obowiązuje dwuletnia gwarancja bez limitu kilometrów! MTS-Technik - Made In EU. Wszystkie produkty podlegają najsurowszej kontroli.

 


Amortyzatory Sportowe

Do sprężyn o obniżeniu większym niż około 45mm wymagane jest stosowanie amortyzatorów sportowych i takowe też MTS-technik Państwu proponuje. Amortyzatory gazowo - olejowe MTS-technik produkowane są wg najnowszych norm i przepisów. Dzięki skróconemu skokowi pracy amortyzatory przystosowane są do współpracy ze sprężynami obniżającymi (nawet do 80mm!). Długa żywotność jest konsekwencją troski o stabilną i bezpieczną jazdę. Na amortyzatory obowiązuje dwuletnia gwarancja bez limitu kilometrów!

link do sklepu: http://www.mapet-tuning.com/sklep/amortyzatory-sportowe-mtstechnik-c-2201.html


Zawieszenia Sportowe - KIT'y

Zawieszenia sportowe MTS-technik to połączenie powyższych produktów dla osiągnięcia jeszcze lepszego efektu. Stosowanie kompletnego zestawu - amortyzatory + sprężyny sportowe - gwarantuje jeszcze lepsze zestrojenie zawieszenia i zachowanie auta na drodze. Kompatybilna charakterystyka obu elementów sprawia, że nierówności są lepiej wybierane niż przy zastosowaniu np. samych sprężyn obniżających. Do tego dochodzi bardzo dobry stosunek ceny do jakości!

 

Zawieszenia Gwintowane

Zawieszenia gwintowane MTS-technik to rewelacyjne zestawienie cena / jakość. Za relatywnie niskie pieniądze otrzymujemy zawieszenie gwintowane o sprawdzonej renomie. Nasza ponad 3-letnia sprzedaż tych produktów w setkach egzemplarzy pozwala nam stwierdzić, że jest to rewelacyjny produkt w tej półce cenowej. Jakościowo przewyższający oba produkty TA-technix i bardziej komfortowy. Lepsze sprężyny i wewnętrzne elementy amortyzatorów, ale i bardziej lśniąca obudowa stanowią o wyższości MTS'a nad pozostałymi niskobudżetowymi produktami. Zawieszenia te są szczególnie przez nas polecane i sprawdzone. Nowością w MTS są podwójnie cynkowane obudowy amortyzatorów (golf edition) oraz anodowane elementy aluminiowe na czarno - zapewniają lepsze zabezpieczenie zawieszenia! W wielu gwintach zastosowano sprężyny produkowane przez firmę Eibach!link do sklepu: http://mapet-tuning.com/sklep/2847-mts-technik

 

BEST DESIGN
Janecki Łukasz


ul. Przemysłowa 1
98-330 Pajęczno
czynne: Pn-Pt: 9:30-16:30
e-mail: mapet-TUNING@wp.pl
tel. 0 501 699 227