Bilstein

 

Niedościgniony lider na rynku amortyzatorów cywilnych i sportowych. Większość słyszało choćby o best sellerach Bilsteina czyli B6 i B8. Wieloletnie doświadczenie na rynku skutkuje rewelacyjnymi produktami!

1. Amortyzatory Bilstein B6 Sport

Bilstein B6 Sport jest idealnym rozwiązaniem dla kierowców, w których tkwi żyłka kierowcy sportowego. Amortyzator nadający naszej jeździe sportowego charakteru nawet bez obniżania auta. Pasuje również do niewielkich obniżeń, a przy tym wykonuje niezawodnie swoją pracę w codziennym ruchu ulicznym. Optymalna przyczepność kół, podwyższona stabilność toru jazdy, znakomita siła tłumienia. Poza walorami sportowymi Bilstein B6 Sport jest także w kwestii bezpieczeństwa najlepszym wyborem. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zoptymalizować swoje zawieszenie w połączeniu ze standardową bądź sportową sprężyną uzyskując najlepsze tło dla ‘komfortowej i sportowej jazdy’.


 

2. Amortyzatory Bilstein B8 Sprint

Skrócony amortyzator wysokiej jakości o cylindrach wiszących – zaprojektowany specjalnie dla pojazdów sportowych, obniżonych. Jest koniecznością w przypadku korzystania ze sprężyn sportowych wymagających odbicia o 30-50mm. Sprężyna pozostaje idealnie naprężona w każdej sytuacji i w połączeniu z technologią B8 zapewnia optymalną jakość jazdy. Szybka zmiana pasa przy wysokiej prędkości, neutralna równowaga pojazdu i pełna trakcja…B8. sprawia, że jazda samochodem to przyjemność. Skrócony amortyzator do zadań specjalnych i dużych obciążeń jest optymalnym uzupełnieniem do niemal każdego zestawu sprężyn, zapewniającym prawidłową pracę zawieszenia w trudnych warunkach. Samochód wyposażony w takie amortyzatory nie tylko wygląda znakomicie, on przede wszystkim daje się znakomicie prowadzić w każdych warunkach.

 

3. Zawieszenia Bilstein B12 Sportline / B12 Pro-Kit

System zawieszenia B12 obecnie istnieje jako kooperacja dwóch gigantów od zawieszeń sportowych - Bilsteina i Eibacha. Obaj producenci połączyli swoje siły w tym, w czym są najlepsi. Eibach dał od siebie sprężyny z serii Pro-Kit i Sportline, a Bilstein amortyzatory B8. Skutkuje to  obniżeniem pojazdu do 30mm (B12 Pro-Kit) lub do 50mm (B12 Sportline) i zwiększa bezpieczeństwo, usprawnia dynamikę, wytrzymałość i komfort jazdy. Zestaw tuningowy BILSTEIN B12 gwarantuje pewność prowadzenia samochodu, potężne rezerwy bezpieczeństwa i niewiarygodną dynamikę. Trwałość oraz wysoka jakość to dalsze właściwości zestawu tuningowego BILSTEIN B12.

 

 


4. Zawieszenia Gwintowane B14 / B16

B14 to zastosowanie technologii pochodzącej ze sportu samochodowego na zwykłych drogach. Wysokość samochodu – przy jego obniżeniu o ok. 50 mm na przedniej i tylnej osi – daje się dzięki modułom BILSTEIN B14 PSS regulować w ustalonym przedziale 20 mm. Wyjątkowo sprawna i wydajna technologia jednorurowa upside-down modułów BILSTEIN B14 PSS zapewnia jednakowe osiągi w każdej sytuacji.
System w B16 charakteryzuje się dopasowaniem wysokości za pomocą płynnej regulacji na amortyzatorze jak w B14. Dodatkowo, system ten pomaga dopasować siłę tłumienia za pomocą regulacji twardości, dzięki czemu w prosty sposób, przy pomocy jednego pokrętła można profesjonalnie dopasować twardość samochodu do różnych sytuacji na drodze.

 

 


link do sklepu: https://mapet-tuning.com/sklep/2708-bilstein

 

BEST DESIGN
Janecki Łukasz

ul. Przemysłowa 1
98-330 Pajęczno

e-mail: [email protected]
tel:
501699227
792596396
(w godz: 11-16)