H&R

 

 

 

 

 

link do sklepu: http://mapet-tuning.com/sklep/128-hr


H&R to obok KW zdecydowana czołówka jeśli chodzi o produkcję sportowych zawieszeń. Logo H&R możemy oglądać w wielu motorowych sportach samochodowych. Doświadczenie ich jest niebagatelne i to pozwala na przeniesienie najlepszych rozwiązań na drogi publiczne.

 

1. Sprężyny sportowe H&R


H&R - sprężyny obniżające  zostały zaprojektowane, aby obniżyć samochód od 25-35mm w większości zastosowań. Te niesamowite zestawy pozwalają obniżyć samochód, zachowując pewien poziom komfortu. Sprężyny H&R zaraz obok Eibach Pro-Kit są znane jako jedne z bardziej komfortowych sprężyn obniżających.

2. Zawieszenia Sportowe H&R Cup-Kit


Po zastosowaniu Sportowych amortyzatorów H&R (również dostępnych osobno w sprzedaży) zawieszenie uzyskuje dodatkowe sportowe parametry. Amortyzatory już nie są tak bardzo komfortowe i zapewniają większe sportowe emocje. Dzięki ich sztywności samochód lepiej "klei" się drogi, a mimo, że jest sztywne, to dobrze tłumi nierówności.

3. Sprężyny regulowane / gwintowane VHF

H&R wychodzi naprzeciw posiadaczom nowych aut, które seryjnie posiadają amortyzatory z elektroniczną regulacją twardości. Dla większego dopasowania obniżenia pod klienta wprowadzono sprężyny regulowane, które mogą być stosowane z seryjnymi amortyzatorami, a jednocześnie dają możliwość regulacji w niewielkim zakresie obniżenia auta!4. Zawieszenia Gwintowane Monotube

H&R Monotube to podstawowa wersja Gwintu tejże firmy. Zawieszenie sztywne, ale bardzo dobrze "wybierające" dziury i nierówności. To top-seller sprzedaży H&R. Spory zakres regulacji sprawia, że każdym zestawem jesteśmy w stanie zejść poniżej 60mm. Te jednorurowe amortyzatory przy użyciu technologii KONI "do góry nogami" cechuje większa wydajność i przyczepność.

 

5. Zawieszenia Gwintowane Twin-Tube (nierdzewne)


Twintube , czyli tzw. "rura w rurze" to topowy model H&R'a. Twin Tube są rozwiązaniem dla wymagających kierowców - którzy z pewnością docenią obsługę i niesamowite komfort jazdy. H & R Twin-Tube to gwinty, w których zakres regulacji jest jednym z największych na rynku. Każdy zestaw będzie w stanie obniżyć ponad 60 mm. Technologia KONI i nierdzewna stal zapewniają doskonałą ochronę przed warunkami atmosferycznymi i długą żywotność zawieszenia. Niektóre modele dostępne z regulacją twardości.

 

6. Stabilizatory H&R

Stabilizatory H&R zapewnią Cię, że samochód pozostanie w praktycznie niezmienionym poziomie przez cały zakręt. Wszystkie zestawy H&R roll bar są wyposażone w twardsze tuleje poliuretanowe. H&R anti roll bar są zwykle nieco droższe niż inne marki, to ze względu na doskonałą jakość przy wysokiej wytrzymałości stali, kute wykończenie i fakt, że większość zestawów jest regulowana. Możliwość regulacji kąta pozwala na optymalizację ustawień. Stabilizatory H&R można nabyć jako jeden pałąk na przód lub jako zestaw z przodu i z tyłu, to zależy od pojazdu.


7. Moduły H&R ETS do seryjnej pneumatyki

System elektronicznego obniżenia ETS jest modułem H&R dedykowanym dla pojazdów, które fabrycznie wyposażone były w poduszki zamiast sprężyn lub system ABC.
Dzięki modułowi H&R ETS możliwe jest obniżenie do maksymalnie 40mm, dzięki czemu obniża się środek ciężkości auta. W przypadku aut z regulacją wysokości z kokpitu system pozostaje pełnosprawny. System H&R ETS składa się z elektronicznego modułu z niezbędnym okablowaniem, dokumentu TÜV jak również bardzo dokładnej instrukcji montażu. Nie trzeba ciąć, ani ingerować w fabryczną instalację - moduł wygląda tak jakby był częścią seryjną auta. Zestaw można w każdej chwili i bez problemu zdemontować.

 


link do sklepu: http://mapet-tuning.com/sklep/128-hr

 

BEST DESIGN
Janecki Łukasz

ul. Przemysłowa 1
98-330 Pajęczno

e-mail: [email protected]
tel:
501699227
792596396
(w godz: 11-16)