H&R

 

 

 

 

 

link do sklepu: http://mapet-tuning.com/sklep/128-hr


H&R to obok KW zdecydowana czołówka jeśli chodzi o produkcję sportowych zawieszeń. Logo H&R możemy oglądać w wielu motorowych sportach samochodowych. Doświadczenie ich jest niebagatelne i to pozwala na przeniesienie najlepszych rozwiązań na drogi publiczne.

 

1. Sprężyny sportowe H&R


H&R - sprężyny obniżające  zostały zaprojektowane, aby obniżyć samochód od 25-35mm w większości zastosowań. Te niesamowite zestawy pozwalają obniżyć samochód, zachowując pewien poziom komfortu. Sprężyny H&R zaraz obok Eibach Pro-Kit są znane jako jedne z bardziej komfortowych sprężyn obniżających.

2. Zawieszenia Sportowe H&R Cup-Kit


Po zastosowaniu Sportowych amortyzatorów H&R (również dostępnych osobno w sprzedaży) zawieszenie uzyskuje dodatkowe sportowe parametry. Amortyzatory już nie są tak bardzo komfortowe i zapewniają większe sportowe emocje. Dzięki ich sztywności samochód lepiej "klei" się drogi, a mimo, że jest sztywne, to dobrze tłumi nierówności.


3. Zawieszenia Gwintowane Monotube

H&R Monotube to podstawowa wersja Gwintu tejże firmy. Zawieszenie sztywne, ale bardzo dobrze "wybierające" dziury i nierówności. To top-seller sprzedaży H&R. Spory zakres regulacji sprawia, że każdym zestawem jesteśmy w stanie zejść poniżej 60mm. Te jednorurowe amortyzatory przy użyciu technologii KONI "do góry nogami" cechuje większa wydajność i przyczepność.

 

4. Zawieszenia Gwintowane Twin-Tube (nierdzewne)


Twintube , czyli tzw. "rura w rurze" to topowy model H&R'a. Twin Tube są rozwiązaniem dla wymagających kierowców - którzy z pewnością docenią obsługę i niesamowite komfort jazdy. H & R Twin-Tube to gwinty, w których zakres regulacji jest jednym z największych na rynku. Każdy zestaw będzie w stanie obniżyć ponad 60 mm. Technologia KONI i nierdzewna stal zapewniają doskonałą ochronę przed warunkami atmosferycznymi i długą żywotność zawieszenia. Niektóre modele dostępne z regulacją twardości.

 

5. Stabilizatory H&R

Stabilizatory H&R zapewnią Cię, że samochód pozostanie w praktycznie niezmienionym poziomie przez cały zakręt. Wszystkie zestawy H&R roll bar są wyposażone w twardsze tuleje poliuretanowe. H&R anti roll bar są zwykle nieco droższe niż inne marki, to ze względu na doskonałą jakość przy wysokiej wytrzymałości stali, kute wykończenie i fakt, że większość zestawów jest regulowana. Możliwość regulacji kąta pozwala na optymalizację ustawień. Stabilizatory H&R można nabyć jako jeden pałąk na przód lub jako zestaw z przodu i z tyłu, to zależy od pojazdu.

 


link do sklepu: http://mapet-tuning.com/sklep/128-hr

 

BEST DESIGN
Janecki Łukasz


ul. Przemysłowa 1
98-330 Pajęczno
czynne: Pn-Pt: 9:30-16:30
e-mail: mapet-TUNING@wp.pl
tel. 0 501 699 227