KW

 

link do sklepu: https://mapet-tuning.com/sklep/129-kw

 

W mniej niż 10 lat, zespół trzech ludzi w warsztacie o wymiarach zaledwie 150 mkw przekształcił się w międzynarodowej sławy zakład produkcji najlepszych na świecie zawieszeń sportowych! Dzisiaj KW jest uznanym liderem na rynku europejskim. W jednym z najtrudniejszych rynków KW wyznacza nowe trendy w zakresie innowacji i zaangażowania na rzecz jakości. KW to 16'000 m.kw. Niemiecka centrala zatrudnia ponad 120 kluczowych pracowników. Z biegiem lat KW rozwinął szeroko pojętą wiedzę o zawieszeniach sportowych dla wszystkich typów pojazdów. 

 

1. Zawieszenie Gwintowane KW


- KW Street Comfort

Nowy system gwintów KW Street został stworzony dla klientów, którzy chcą mieć regulowane zawieszenie, ale bez rezygnacji z komfortu podróżowania. Każdy zestaw posiada regulację twardości. Zestaw Street Comfort został opracowany na długich dystansach, gdzie komfort jest najważniejszy. Obniżenie, w zależności od aplikacji jest z zakresu 10-40mm. Każdy zestaw jest wykonany ze stali nierdzewnej Inox Line.

 

- KW Variant 1 INOX

KW Variant 1 to podstawowe zawieszenie gwintowane tego producenta. Posiada płynną regulację na obu osiach. Jeśli chcesz mieć w swoim aucie produkt najwyższej jakości jakim jest gwint KW, a jednocześnie chcesz zaufać inżynierom KW i ustawionej przez nich twardości to ten produkt spełni Twoje oczekiwania. Z gwintowanym zawieszeniem KW Variant 1 “inox-line” przechyły zawieszenia zostaną ograniczone, przez co zyskuje się bezpośrednie i pewne sportowe prowadzenie. Każdy KW V1 charakteryzuje się tym, że amortyzator gwintowany wykonany jest ze stali nierdzewnej.


- KW Variant 2 INOX

Dla kierowców, którzy potrzebują czegoś więcej niż tylko obniżenia samochodu dedykowany jest gwintowany zestaw zawieszenia KW Variant 2 “inox-line”. Wszystkie amortyzatory ze stali nierdzewnej, odporne na korozję podzespoły, oraz możliwość regulowania siły tłumienia amortyzatorów, to dobre powody by zdecydować się na KW V2. Zestaw zawieszenia gwintowanego KW Variant 2 inox oferuje 16 stopniową regulację siły odbicia, która pozwala na zmianę charakterystyki prowadzenia samochodu. W zależności od własnych upodobań zawieszenie KW może być ustawione sztywniej, bądź bardziej komfortowo. KW Variant 2 przeznaczone jest dla kierowców ze sportowym zacięciem, którzy potrzebują więcej niż jedynie regulacja wysokości
- KW Variant 3 INOX

Najwyższą półkę regulowanych zawieszeń KW rozpoczyna Variant 3 Inox. Żaden inny zestaw zawieszenie przeznaczony do użytku na drodze nie pozwala na tak szeroką regulacje amortyzatora. Zestaw KW Variant 3 to 16 poziomów regulacji odbicia 12 poziomów regulacji dobicia – pozwalające na szybką i łatwą regulację. Zawieszenie gwintowane KW Variant 3″inox-line” nawet w podstawowym ustawieniu usatysfakcjonuje nawet wymagających kierowców. Twardość amortyzatorów i sprężyn jest wynikiem badań inżynierów KW, którzy każdy model auta rozpatrują indywidualnie dla uzyskania optymalnego balansu komfortu oraz właściwości sportowych.

 

- KW Variant 4 INOX

Linia zawieszeń KW Variant 4 dedykowana jest do takich super samochodów jak Audi R8 (42), Audi RS6 (C7), BMW M5 (F10), Lamborghini Aventador LP 750-4 SV czy Dodge Charger SRT Hellcat. Dzięki zastosowanej technologii KW zawieszenia z serii Variant 4 mogą być skonfigurowane bardzo komfortowo podczas gdy auto jest wykorzystywane do codziennej jazdy, oraz w szybki sposób dostosowane do bardziej ekstremalnej jazdy lub okazjonalnego wjazdu na tor. KW Variant 4 posiada niezależną regulację siły odbicia amortyzatora, oraz osobno regulację siły dobicia amortyzatora dla niskich i wysokich prędkości.

 

 

- KW ClubSport

Clubsport to bezkompromisowe przeniesienie technologi z motorsportu na ulicę. To daje Wam idealne narzędzie do wykorzystania pełnego potencjału sportowego samochodu np. podczas jazd turystycznych na torach grand-prix, w naukach sportowej jazdy albo innych imprezach organizowanych na torze. Idealnie dopasowana podstawowa konfiguracja w zawieszeniach KW Clubsport 2-way i 3-way z zewnętrznym zbiornikiem oleju pozwala na wiele opcji ustawień w sportowym samochodzie oraz idealne dobranie opon. Gwintowane zawieszenie KW Clubsport oprócz możliwości niezależnej regulacji siły odbicia i dobicia pozwala również na montaż górnych regulowanych mocowań amortyzatorów. Testowane na torze Nürburgring !

 

- KW Competition

Zawieszenia gwintowane KW Competition to typowe zawieszenia na tor, które są wyborem numer jeden wielu najlepszych międzynarodowych teamów wyścigowych. Doskonałe połączenie możliwości do ceny i długa historia zwycięstw w mistrzostwach osiągniętych dzięki wyścigowej technologii KW.

 

- KW DDC P&P i ECU

Gwintowane zawieszenia KW DDC to inteligentne rozwiązanie z gamy zawieszeń KW iSuspension. Zestaw KW DDC łączy zalety adaptacyjnego systemu tłumienia i sportowego obniżenia według własnego uznania. Dostępne są adaptacyjne zawieszenia gwintowane KW w wersji KW DDC ECU, z opcjonalną aplikacją (sterowanie odbywa się za pomocą smartfona lub tabletu) to propozycja dla posiadaczy aut, które fabrycznie nie umożliwiały elektronicznej regulacji siły tłumienia. Zawieszenia KW DDC Plug and Play są dedykowane do samochodów z fabryczną regulacja siły tłumienia. Zawieszenie gwintowane KW DDC oferuje możliwość regulacji wysokości auta w zakresie określonym przez TÜV. Nawet po latach, regulacja wysokości jest szybka i bezproblemowa dzięki odpornemu na brud trapezowemu gwintowi i pierścieniowi z kompozytów. W każdym miejscu na świecie, kierowcy, producenci samochodów i tunerzy polegają na zawieszeniach KW “Made in Germany”.

 

- Systemy HLS

HLS zapewnia dodatkowe obniżenie prześwitu pojazdu. Podwyższenie o ok 45 mm w górę od ustawienia do jazdy. Tym samym pomaga to niskim autom uniknąć takich przeszkód jak progi, strome podjazdy i budowy dróg. KW HLS jest dostępny jako konkretne rozwiązanie lub zestawy do konwersji w zależności od samochodu. HLS jest dostępny w dwóch wersjach: HLS 2, który jest zamontowany na przedniej osi i HLS 4, który może być dołączony do przedniej i tylnej osi i pozwala na podniesienie całego samochodu. Maksymalne uniesienie osiągane jest w ciągu 4 do 5 sekund.

 

2. Sprężyny KW z regulacją wysokości

Potocznie nazywane "sprężyny gwintowane" KW to nic innego jak specjalnie zaprojektowane sprężyny sportowe i przeznaczone do nich regulacje. Nietypowy produkt, który pozwala w pewnym zakresie na regulację wysokości pojazdu celem optymalnego dopasowania do Waszych potrzeb.

 

 

 

 

Uwaga! Bardzo ciekawa Tabela KW pokazująca miedzy innymi Twardości zawieszeń:

 


link do sklepu: https://mapet-tuning.com/sklep/129-kw

 

BEST DESIGN
Janecki Łukasz

ul. Przemysłowa 1
98-330 Pajęczno

e-mail: [email protected]
tel:
501699227
792596396
(w godz: 11-16)