TA-technix

Zawieszenia Gwintowane TA-technix

link do sklepu: http://mapet-tuning.com/sklep/2414-ta-technix-tuning-art


Zawieszenia Gwintowane AT-technix to jedne z tańszych i najlepiej sprzedających się zawieszeń na rynku. Zawieszenia wizualnie zbliżone do MTS-technik i nieznacznie ustępujące im jakościowo, ale tańsze - przez co mają swoich zwolenników. Cechą - jaka odróżnia je od MTS - to według zdecydowanej większości użytkowników - KOMFORT JAZDY. Zawieszenia TA są TWARDSZE od MTS-technik, zatem komu zależy na namiastce komfortu wybierze MTS'a, jeśli jednak ktoś ma mocno wystające felgi może powinien przemyśleć wybór TA - jednak te różnice nie są aż tak diametralne. Mimo, że gwinty czerwone charakterystyką pracy zbliżone są do Tuning Art -ów, to jednak jeśli komuś zależy na nieco lepszej jakości - polecamy kolor czerwony. Niebieskie sprężyny wykonane są z gorszej gatunkowo stali , przez co tańsze. Reasumując: jeśli chcesz kupić zawieszenie troszkę lepsze jak Tuning Art i dość twarde, to możesz skusić się na TA-technix.

Jako uzupełnienie oferty posiadamy również w sprzedaży amortyzatory i sprężyny TA-technix w produktach, które nie występują z MTS-technik.

 

link do sklepu: http://www.mapet-tuning.com/sklep/gwinty-tatechnix-c-2414_2417.html

 

Zawieszenia Sportowe, Amortyzatory i Sprężyny TA-technix

Na zamówienie oferujemy również amortyzatory sportowe , sprężyny obniżające i całe zestawy firmy TA-technix - mimo , że specjalizujemy się w MTS-technik , to produkty TA również są w naszej ofercie.

 

link do sklepu: http://mapet-tuning.com/sklep/2414-ta-technix-tuning-art

 

BEST DESIGN
Janecki Łukasz


ul. Przemysłowa 1
98-330 Pajęczno
czynne: Pn-Pt: 9:30-16:30
e-mail: mapet-TUNING@wp.pl
tel. 0 501 699 227