KW


link do sklepu: http://www.mapet-tuning.com/sklep/zawieszenia-kw-c-129.html

 

W mniej niż 10 lat, zespół trzech ludzi w warsztacie o wymiarach zaledwie 150 mkw przekształcił się w międzynarodowej sławy zakład produkcji najlepszych na świecie zawieszeń sportowych! Dzisiaj KW jest uznanym liderem na rynku europejskim. W jednym z najtrudniejszych rynków KW wyznacza nowe trendy w zakresie innowacji i zaangażowania na rzecz jakości. KW to 16'000 m.kw. Niemiecka centrala zatrudnia ponad 120 kluczowych pracowników. Z biegiem lat KW rozwinął szeroko pojętą wiedzę o zawieszeniach sportowych dla wszystkich typów pojazdów.

1. Sprężyny KW z regulacją wysokości

Potocznie nazywane "sprężyny gwintowane" KW to nic innego jak specjalnie zaprojektowane sprężyny sportowe i przeznaczone do nich regulacje. Nietypowy produkt, który pozwala w pewnym zakresie na regulację wysokości pojazdu celem optymalnego dopasowania do Waszych potrzeb.

 

2. Zawieszenie Gwintowane KW


- KW Street Comfort

Nowy system gwintów KW Street został stworzony dla klientów, którzy chcą mieć regulowane zawieszenie, ale bez rezygnacji z komfortu podróżowania. Każdy zestaw posiada regulację twardości. Zestaw Street Comfort został opracowany na długich dystansach, gdzie komfort jest najważniejszy. Obniżenie, w zależności od aplikacji jest z zakresu 5-45mm. Każdy zestaw jest wykonany ze stali nierdzewnej Inox Line.

 

- KW Variant 1 Basic / KW Variant 1 INOX

KW Variant 1 to podstawowe zawieszenie gwintowane tego producenta. Posiada płynną regulację na obu osiach. Jeśli chcesz mieć w swoim aucie produkt najwyższej jakości jakim jest gwint KW, a jednocześnie chcesz zaufać inżynierom KW i ustawionej przez nich twardości to ten produkt spełni Twoje oczekiwania. Dodatkowo mamy do wyboru 2 wersje V1 - Basic i Inox. Wersja Inox Line różnie się od Basic tym, że amortyzator gwintowany wykonany jest ze stali nierdzewnej, gdzie w Basic to stal ocynkowana.


- KW Variant 2 Basic / KW Variant 2 INOX

KW Variant 2 to gwint wzbogacony o regulację siły odbicia. Zatem dodatkowo oprócz regulacji wysokości płynnie regulujemy twardość odbicia amortyzatorów. Podobnie jak V1 - V2 występuje w wersji Basic i Inox.
- KW Variant 3 INOX

Najwyższą półkę regulowanych zawieszeń KW wieńczy KW Variant 3. Występuje tylko w wersji Inox Line i zawiera to co najlepsze z powyższych zestawów. Najistotniejszym faktem jest iż jako jedyne posiada osobną regulację siły dobicia i odbicia amortyzatora, czyli bardziej profesjonalną regulację twardości.

- KW Club Sport
Potocznie nazywane "sprężyny gwintowane" KW to nic innego jak specjalnie zaprojektowane sprężyny sportowe i przeznaczone do nich regulacje. Nietypowy produkt, który pozwala w pewnym zakresie na regulację wysokości pojazdu celem optymalnego dopasowania do Waszych potrzeb.

 

5. Systemy HLS

HLS zapewnia dodatkowe obniżenie prześwitu pojazdu. Podwyższenie o ok 45 mm w górę od ustawienia do jazdy. Tym samym pomaga to niskim autom uniknąć takich przeszkód jak progi, strome podjazdy i budowy dróg. KW HLS jest dostępny jako konkretne rozwiązanie lub zestawy do konwersji w zależności od samochodu. HLS jest dostępny w dwóch wersjach: HLS 2, który jest zamontowany na przedniej osi i HLS 4, który może być dołączony do przedniej i tylnej osi i pozwala na podniesienie całego samochodu. Maksymalne uniesienie osiągane jest w ciągu 4 do 5 sekund.

 

6. Stabilizatory KW

KW oferuje poza samymi zawieszeniami sporo dodatków wspomagających prowadzenie pojazdu. Są to między innymi stabilizatory dostępne na przód lub na obie osie z regulacją lub bez zależnie od modelu.

 

 

Uwaga! Bardzo ciekawa Tabela KW pokazująca miedzy innymi Twardości zawieszeń:

 


link do sklepu: http://www.mapet-tuning.com/sklep/zawieszenia-kw-c-129.html

 

BEST DESIGN
Janecki Łukasz


ul. Przemysłowa 1
98-330 Pajęczno
czynne: Pn-Pt: 9:30-16:30
e-mail: mapet-TUNING@wp.pl
tel. 0 501 699 227